KONST / Litografier / Färglitografi 9647003
nr 964 7003
Mats Pehrson
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Mats Pehrson (f. 1958), 'New York', Monogramsignerad, bladets mått: 78x58
Mats Pehrson, svensk målare född 1958.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:19:39
25/5 00:25:20
- Klassiska
25 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska